Jingle Bell

    Tak dnes ma Adelka prekvapila. Nastal čas na rolničku 🙂 Už som nedúfala, že ju tento klasický Montessori mobil začne baviť, ale stačilo len počkať.  Zase sa mi potvrdilo, že každé dieťa to má inak. Rolničku som jej predstavovala priebežne už od 3. mesiaca, ale vôbec ju nezaujala ani pohľadom ani pohmatom. Keď sa jej aj podarilo na ňu zazvoniť, ešte zrejme nechápala veľmi súvislosť medzi príčinou a následkom. Viac ju vtedy bavili všelijaké farebné čačky-hračky20140418-105718.jpg. Horlivo som vtedy zháňala v obchodoch veľkú rolničku, no ako naschvál nikde takú nemali. Až napokon som na ňu natrafila vo vianočnom výpredaji, kde som ju kúpila ako set rolničiek, z ktorých sa dali vyrobiť vianoční sobíci 🙂 Rolničku si môžete kúpiť aj v mojom e-shope.

 Rolnička, tým že je malá, núti dieťa k väčšej presnosti a ako som už spomenula, učí dieťa zvukom pochopiť vzťah príčina-následok.

Video si môžete pozrieť tu.

 Ak sa Vám článok páčil, prihláste sa na odber nových článkov e-mailom, prípadne zdieľajte a like-ujte na Facebooku či Google+ …

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.