Manhattan Toy

     Odporučila mi ju kamarátka Zuzana. Na pohľad zvláštna hračka. V prvom momente som si nevedela predstaviť, ako sa s ňou môže tak malé dieťa zahrať. Výrobca uvádza  vek 0+. Napriek vyššej cene som sa rozhodla prekonať svoje predsudky a objednala som ju cez ebay.

Skwish Manhattan Toy

    Čo sa rozmeru týka, má priemer cca 15cm. Vyrába sa vo farebnej verzii a vo vzhľade prírodného dreva. Ja som natrafila na farebnú a tú som aj kúpila. Hračka je veľmi ľahká, čo sa mi na prvý pohľad z obrázku ani nezdala. Na drievkach pospájaných gumičkami sú pohyblivé guličky, ktoré pri zatrasení vydávajú príjemný zvuk. Vďaka gumičkám je hračka „ohybná“, pri stlačení sa dá vždy do pôvodného tvaru. Podľa mojej skúsenosti jej veľkou prednosťou je, že ju dieťa vie VŽDY uchopiť (najmä, ak v začiatkoch dieťa neovláda ešte dokonale svoje ručičky). Je to jednak vďaka jej veľkosti a tým, ako je skonštruovaná. Stačí sa natiahnuť k nej s prstíkom a už ju dieťa má v ruke. Keď z ruky vypadne, neodkotúľa sa ďaleko. Guličky na koncoch drevených tyčiek zároveň slúžia ako hryzátko.

Video s hračkou si môžete pozrieť tu.

 Ak sa Vám článok páčil, prihláste sa na odber nových článkov e-mailom, prípadne zdieľajte a like-ujte na Facebooku či Google+ …

2 thoughts on “Manhattan Toy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.